niedziela, 6 kwietnia 2014

I'm only human..

Cześć :)
Już czuję się troszkę lepiej, ale nadam mam silny kaszel i katar. Coś mi się wydaje że żadne leki, syropy i inne różne specyfiki na mnie nie działają i będę musiała się z tym męczyć, dopóki samo nie przejdzie :/. Ale nie o tym chciałam dzisiaj napisać. Podczas mojej choroby miałam dość sporo wolnego czasu, a że większość tego czasu spędzałam w łóżku, bo byłam bardzo wyczerpana, to mogłam oglądać mnóstwo programów telewizyjnych. I tak też wczoraj oglądałam polską wersję "Tańca z Gwiazdami". Po obejrzeniu postanowiłam pooglądać Amerykańską wersję i natknęłam się na bardzo emocjonalny taniec który bardzo mnie zainspirował. Układ wykonują Amy Purdy i Derek Hough.Ta dziewczyna w wieku 19 lat zachorowała na zapalenie opon mózgowych. Ta choroba zakaziła układ krążenia, doszło do wstrząsu septycznego i w wyniku tego dziewczyna musiała mieć amputowane obie nogi, a dokładnie cześć od kolana do stopy. Ponadto straciła obie nerki oraz usunięto jej śledzionę. Lekarze dali Amy tylko 2% szans na przeżycie, ponieważ ta choroba była tak zaawansowana. Ale 2 lata później dostała przeszczep nerki od ojca i tym sposobem uratowano jej życie. Teraz jest znana jako paraolimpijczyk w snowboard'zie oraz jest aktorką. Teraz występuje w najnowszej edycji "Dancing with the stars" i pomimo braku dwóch nóg zatańczyła przepięknie. Moim zdaniem jest ona świetnym przykładem dla wszystkich osób, które są w ciężkiej sytuacji i nie chcą walczyć. Według mnie ta dziewczyna pokazuję, że wszystko jest możliwe!

A tutaj macie przepiękną piosenkę do której tańczyli:


To taka moja mała chwila refleksji :)
Gdyż jestem bardzo podatna na takiego rodzaje historie i bardzo podziwiam ludzi takich jak ona, którzy się nie poddają tylko walczą.

9 komentarzy:

 1. Perri <3
  Zachęcam do obserwowania jeżeli Ci się coś spodoba i komentowania :)
  Zapraszam do mnie;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie słyszałam dotychczas ;)

  http://tinnqu.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. n0-p3rspeciv3.blogspot.com zapraszam. obserwacja za obserwacje? świetny blog :)

  OdpowiedzUsuń
 4. podziwiam ją, obejrzałam cały filmik, aż chce się patrzeć na takich ludzi :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ciekawy blog. Zapraszam do mnie.
  Męski blog o modzie i lifestyl'u.

  http://gabriel-data.blogspot.com/

  Obserwacja za obserwację?
  Zaobserwuj, zobaczę zrobię to samo!
  Tylko przypomnij w komentarzu.
  www.gabriel-data.blogspot.com - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 6. Widać, że ona się nie poddała i to najważniejsze bo pomimo tego, że miała 2% szans nadal żyje! Takie historie na pewno inspirują ;)
  http://diobromoetan.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. świetny post ♥
  mam małą prośbę, mogłabyś poklikać w linki pod ubraniami, chętnie się odwdzięczę tylko napisz w komentarzu, że już to zrobiłaś :)
  ♥KLIK♥

  Z góry dziękuję ♥

  OdpowiedzUsuń
 8. Zdrowiej!
  Piękna historia z tą dziewczyną, mimo, to, że nie ma nóg realizuje swoje marzenia :-)

  zapraszam na mojego bloga:
  http://kinlala.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. fajny blog, miło się czyta ;) życzę dalszych sukcesów i wytrwałości :)

  obserwacja za obsewacje !
  http://magdalenka99.blogspot.com/2014/07/read-all-about-it.html nowa notka! zapraszam serdecznie każdy komentarz i obserwowanie jest odwzajemniane. Prosiłabym także o poklikanie w baner sammydress(pierwszy po prawej stronie bloga)dla Ciebie to tylko chwila, a dla mnie znaczy wiele. Z góry dziękuję! :)

  OdpowiedzUsuń